Onze eerste franchise vestiging is een feit! In samenwerking met Top Truck Westland openen we een nieuwe vestiging in Honselersdijk (Westland).

Over ons

Wij zorgen ervoor dat ondernemers het maximale uit hun bedrijf halen door altijd te beschikken over het juiste voertuig. We verhuren, leasen en verkopen voertuigen vanuit 4 vestigingen in Nederland.

Het team van Mobility Centre Holland

Witte, reclamevrije voertuigen

Met de mogelijkheid om het voertuig te voorzien van jouw eigen huisstijl.

Flexibel

Zet bijvoorbeeld je huurcontract om in een langlopend leasecontract of ga voor een huurkoop constructie.

Jong en schoon wagenpark

Onze voertuigen zijn gemiddeld slechts 1 jaar oud en voldoen aan de Euro 6 emissiestandaard.

Ons team

We hebben een gedreven team en gaan voor een persoonlijke aanpak. Je kunt met iedereen rechtstreeks contact opnemen.

Jelmer Broekhuizen

Jelmer Broekhuizen

Managing director

jelmer@mobilitycentreholland.nl
06 127 35 985
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam & Groningen

Cees van Altena

Cees van Altena

Director

cees@mobilitycentreholland.nl
06 532 43 822
LinkedIn

Vestiging: Amsterdam (Schiphol)

Vincent Hollebeek

Vincent Hollebeek

Financial director

vincent@mobilitycentreholland.nl
06 275 68 482
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam

Peter Wessels

Peter Wessels

Operations manager

peter@mobilitycentreholland.nl
06 239 76 031
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam

Clark Ates

Clark Ates

Rental manager

clark@mobilitycentreholland.nl
06 535 47 315
LinkedIn

Vestiging: Groningen

Arjan Baars

Arjan Baars

Lease manager

arjan@mobilitycentreholland.nl
06 479 59 867
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam

Marcel de Keijzer

Marcel de Keijzer

Rental manager

marcel@mobilitycentreholland.nl
06 108 48 143
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam

Leon Witholt

Leon Witholt

Assistent rental manager

leon@mobilitycentreholland.nl
06 826 61 345
LinkedIn

Vestiging: Groningen

Alex Weemering

Alex Weemering

Assistent rental manager 

alex@mobilitycentreholland.nl
06 823 46 753
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam & Schiphol

Ciska van de Vijver

Ciska van de Vijver

Administratief medewerker

ciska@mobilitycentreholland.nl
06 532 43 822
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam

Johan van de Berg

Johan van den Berg

Franchise rental manager

johan@mobilitycentreholland.nl
06 202 49 429
LinkedIn

Vestiging: Honselersdijk (Westland)

Het team van Mobility Centre Holland

Vacatures

Lijkt het je interessant om te werken bij Mobility Centre Holland?

Bekijk vacatures

Tevreden klanten

Deze bedrijven huren, leasen of kopen bij Mobility Centre Holland.

Nedcargo
CWS Boco
Douane belastingdienst
DHL
Technische unie