Over ons

Wij zorgen ervoor dat ondernemers het maximale uit hun bedrijf halen door altijd te beschikken over het juiste voertuig. We verhuren en leasen voertuigen vanuit 5 vestigingen in Nederland.

Het team van Mobility Centre Holland

Complete dienstverlening

Huren, leasen en wagenparkbeheer onder één dak.

Merkonafhankelijk

We hebben vele merken in verschillende uitvoeringen. Op basis van jouw wensen helpen we je aan het juiste voertuig.

Jong en schoon wagenpark

Onze voertuigen zijn gemiddeld slechts 1 jaar oud en voldoen aan de Euro 6 emissiestandaard.

Ons team

We hebben een gedreven team en gaan voor een persoonlijke aanpak. Je kunt met iedereen rechtstreeks contact opnemen.

Jelmer Broekhuizen

Jelmer Broekhuizen


Managing director
jelmer@mobilitycentreholland.nl
06 127 35 985
LinkedIn

Vestiging: Groningen, Rotterdam
Cees van Altena

Cees van Altena


Director
cees@mobilitycentreholland.nl
06 532 43 822
LinkedIn

Vestiging: Amsterdam (Schiphol)
Vincent Hollebeek

Vincent Hollebeek


Financial director
vincent@mobilitycentreholland.nl
06 275 68 482
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam
Peter Wessels

Peter Wessels


Operations manager
peter@mobilitycentreholland.nl
06 239 76 031
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam
Clark Ates

Clark Ates


Rental manager
clark@mobilitycentreholland.nl
06 535 47 315
LinkedIn

Vestiging: Groningen
Arjan Baars

Arjan Baars


Lease manager
arjan@mobilitycentreholland.nl
06 479 59 867
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam
Marcel de Keijzer

Marcel de Keijzer


Wagenparkbeheerder
marcel@mobilitycentreholland.nl
06 108 48 143
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam
Leon Witholt

Leon Witholt


Assistent rental manager
leon@mobilitycentreholland.nl
06 826 61 345
LinkedIn

Vestiging: Groningen
Ciska van de Vijver

Ciska van de Vijver


Administratief medewerker
ciska@mobilitycentreholland.nl
06 532 43 822
LinkedIn

Vestiging: Rotterdam
Johan van de Berg

Johan van den Berg


Franchise rental manager
johan@mobilitycentreholland.nl
06 202 49 429
LinkedIn

Vestiging: Honselersdijk (Westland)

Tevreden klanten

Deze bedrijven huren of leasen bij Mobility Centre Holland.

Nedcargo
CWS Boco
Douane belastingdienst
DHL
Technische unie