Wit en reclamevrij

Scherpe lange termijn tarieven

Flexibele voorwaarden

Jong en schoon wagenpark

Bestelwagen huren in Rotterdam (zakelijk)

Liever direct een van onze medewerkers aan de lijn?
We helpen je graag verder! Bel 085 - 902 10 31.

Deze bedrijven huren bij Mobility Centre Holland

Nedcargo
CWS Boco
Douane belastingdienst
DHL
Technische unie

Over Mobility Centre Holland

Wij zorgen ervoor dat ondernemers het maximale uit hun bedrijf halen door altijd te beschikken over het juiste voertuig. We verhuren en leasen voertuigen vanuit 5 vestigingen in Nederland.

Daarnaast kunnen bedrijven wagenparkbeheer aan ons uitbesteden. We hebben hierin veel ervaring (ons eigen wagenpark bestaat immers uit 250+ voertuigen).

Meer weten of gelijk een bestelwagen huren bij onze vestiging in Rotterdam?

Huur een bestelwagen bij jou in de buurt!

Adres, contactgegevens en openingstijden

Sheffieldstraat 2
3047 AP Rotterdam
Routebeschrijving

Bel: 010 - 462 06 20
Mail: info@mobilitycentreholland.nl

Openingstijden: ma t/m vrij van 08:00 tot 18:00

Ons team in Rotterdam

Justin Hessel


Accountmanager
justin@mobilitycentreholland.nl
06 127 25 652
LinkedIn
Peter Wessels

Peter Wessels


Rental manager
peter@mobilitycentreholland.nl
06 - 239 76 031
LinkedIn
Ashley van Marion

Ashley van Marion


Credit Manager
ashley@mobilitycentreholland.nl
06 514 929 49
LinkedIn
Ciska van de Vijver

Ciska van de Vijver


Administratief medewerker
ciska@mobilitycentreholland.nl

LinkedIn
Marcel de Keijzer

Marcel de Keijzer


Wagenparkbeheerder
marcel@mobilitycentreholland.nl
06 - 108 48 143
LinkedIn
Vincent Hollebeek

Vincent Hollebeek


Financial director
vincent@mobilitycentreholland.nl

LinkedIn
Cees van Altena

Cees van Altena


Leasen Schiphol
cees@mobilitycentreholland.nl
06 - 532 43 822
LinkedIn
Jelmer Broekhuizen

Jelmer Broekhuizen


Managing director
jelmer@mobilitycentreholland.nl
06 - 127 35 985
LinkedIn

Twijfel over welke bestelwagen je nodig hebt? We helpen je graag verder! Bel 010 - 462 06 20.