De eerste maand van Ciska van de Vijver (administratief medewerker)

Ciska van de Vijver werkt als administratief medewerker op ons hoofdkantoor in Rotterdam. Samen met Vincent Hollebeek, onze financieel directeur, houdt ze onze debiteuren- en crediteurenadministratie bij. Daarnaast controleert/ordent ze boekstukken en voert ze zo nu en dan bijkomende taken uit voor onze directie.
Sinds wanneer werk je bij Mobility Centre Holland?
Ik ben sinds 1 oktober 2018 werkzaam bij MCH.
Waarom heb je gekozen voor deze baan?
Vanwege de werkzaamheden en de uitdaging die deze baan me biedt.
Vincent helpt me als het nodig is en neemt daar dan echt de tijd voor. Als ik iets niet weet (bijvoorbeeld bij het boeken van de facturen), dan kan ik het aan hem vragen. Hij legt dat uit waarom het op die rekening gezet wordt. Ook de aanvullende werkzaamheden die tussendoor komen zijn super.
Wat was het leukste moment tot op heden?
Op dit moment is alles leuk en nieuw. De sfeer en de gezellige collega’s dragen hieraan bij.
We drinken samen in de ochtend koffie, iets wat ik niet eerder heb meegemaakt op kantoor. Maar ook gewoon de sfeer tussen de collega’s is super.
Wat was je grootste uitdaging? Hoe heb je dit aangepakt?
Om na 3 jaar weer te gaan werken en in het werkritme terug te komen. De gezellige sfeer bij Mobility Centre Holland maakte het wel een stuk makkelijker.
Is het werk wat je ervan verwacht had?
Zeker weten! De afwisseling is er zeker. Geen dag is hetzelfde.
Waarom moeten anderen bij Mobility Centre Holland komen werken?
Het werk en zeker ook de collega’s zorgen elke dag weer voor leuke dag.